TURKISH LEATHER GARMENTS MANUFACTURERS' ASSOCIATION

Türkçe English

Başkandan Mesaj

Başkandan Mesaj

Üyelerimiz ve değerli meslektaşlarım, Üyelerimiz, geçen hafta gerçekleştirdiğimiz genel kurulda,  önümüzdeki üç yıl için  şahsıma ve değerli Yönetim Kurulu üyesi  arkadaşlarıma itimatlarını göstererek oybirliği ile yönetim sorumluluğunu  tevdi etmişlerdir. Önümüzdeki dönemde tüm çabamız,  üyelerimizin beklentilerini karşılayıp ve güvenlerini boşa çıkarmadan sektörümüzün gerek üretim gerekse yurt içi piyasalardaki ve ihracattaki sorunlarının çözümüne katkıda bulunup iş hacmimizin katlanarak büyümesi hedefine yönelik olacaktır.

Gerek şahsımın İDMİB yönetimindeki geçmiş yönetim deneyimle ve halen sürdürmekte olduğum İTO meclis üyeliğimin sağladığı deneyim ve imkanlarla, gerekse her bir Yönetim Kurulu üyesi arkadaşımın zengin sektör deneyimiyle ve bilgisiyle ve nihayetinde devlet kurumlarıyla  iletişim kurup yürütme tecrübemizle  sektörümüzün önünü açmak için hedeflerimize kararlılıkla yürüyeceğiz.

Oybirliği ile bize güvenlerini ve kendi içinde birlik olma anlayışını ortaya koyan  derneğimiz üyelerinden aldığımız güçle, deri sektörümüzdeki diğer sektörel kurumlar ve kamu kurumları nezdinde  aktif girişimlerde bulunup sektörümüzün geleceğine katkı sunup sonuç verecek işbirliği fırsatları yaratacağız.

Sektörümüzün ihracat pazarlarında yaşanan kriz boyutundaki sorunlar ve deri tanıtım grubunun tam da en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde kapanmış olması gibi olumsuzluklar,  cesaretimizi kırmayacak, aksine, daha fazla çaba gösterme arzumuzu hayata geçirmek için birer vesile olacaktır.

Son olarak belirtmek isterim ki özellikle üyelerimizin aktif desteği ve güvenleri olmadan hedeflerimiz için yol almamız kolay olmayacaktır. Yönetimimiz sizlerden gelecek öneriler ile politika geliştirip sonuç almaktan her zaman güç alacaktır. Kapımızın telefonumuz her zaman siz üyelerimize açık olduğunu bu vesileyle belirtirken, önümüzdeki dönemin sektörümüz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu neticelerle dolu olmasını temenni eder, işlerinizde bahtınızın açık olmasını dilerim. Saygılarımla.


Sayfa: Başkandan Mesaj Son Güncelleme: 16-05-2017 16:12

Başa Dön